UYARI

UYARI
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri Yasaktır. 18 yaşından küçük iseniz derhal siteyi terkedin 18 yaşından küçük olan kişilerin bu siteye girmesini önlemek için, internet ortamında veya bilgisayar satış mağazalarında satışı gerçekleşen “AİLE KORUMA PROGRAMI” satın alabilir ve bilgisayarınıza bu programı kurarak, sitemize girişi engelleyebilirsiniz.

18 Haziran 2009 Perşembe

Türbanlı Kuzenim

Türbanlı Kuzenim: "33 yaşında evli bir çocuk babasıyım. Çok çeşitli cinsel deneyimlerim oldu. Bunları daha sonra yazacağım. Ama ilk olarak son yaşadığım ve halen devam edip aklımdan çıkmayan ilişkimi yazmak istedim. Yazmak istedim çünkü hiç kimseye anlatamadığım için içimde şişti bu konu.
Eşimin 26 yaşında Beyza isimli türbanlı bir amca kızı var. Kız 18 yaşından beri evli. Aynı şehirde olduğumuzdan sık sık ailece bir araya geliriz. Kocası 40 yaşında tabiri caizse mal tipli bir arkadaş. Ağzından kerpetenle laf alınır cinsten. Evde olduğu zamanlarda 24 saat oturup futbol maçı izler. Kız desen tam tersi cıvıl cıvıl. Kocası erken yatar, kendi gece geç saatlere kadar oturur. Evliliklerinde kavga sorunu filan yok ama karakterleri çok ters. Zaten bacanak tır şoförü olduğundan ayda 4-5 gün evde kalıyor.
Son yıllarda zaten türbanlı kadınlara karşı ilginç bir ilgim var. Beyza da tam ilgim olan tipte. 1.72 boylarında, kumral, beyaz tenli, başına örttüğü örtü yüzünün güzelliğini ortaya koyar şekilde yeşil gözlü,dolgun dudaklı bir kız. Vücut desen göründüğü kadarıyla bomba.
Beyza'nın bana karşı olan bakışlarından boş olmadığını anlıyordum. Eşime 'senin kocan ne iyi. hep berabersiniz. ne güzel anlaşıyorsunuz. seni gezdiriyor, espirili, kafa dengi' dediğini duyuyordum. Onla ilgili hayaller kuruyordum.
Geçen Ağustos ayında bir cumarteiişe gitmedim. Eşim annesine gezmeye gitmiş, bende akşam yanına gidecektim. Evde oturmuş internette geziniyordum. Birden kapı çaldı. Üstüm çıplak, altımda ise boxer şort olduğundan kapıyı yarım açarak baktım. Gelen Beyza idi. Eşimi sordu olmadığını söyledim. Öylesine uğramıştı. Laf icabı içeri davet ettim. Türbanlı da olduğundan kapıyı tam bile açmamıştım.
Sıcaktan bunaldığını söyleyip, 'ya ben bi su içip gidim bari' dedi. Mecburen kapıyı açtım ama şaşırmıştım. İlk defa başbaşa kalmıştık. İçeri davet edip, “ben üstüme bir şeyler alayım” dedim. “Lütfen gerek yok, ben zaten gidicem” dedi.
Koridordan geçerken kalçalarına bittim. Üstünde dar ve uzun bir etek vardı. Etek kalçalarını tam olarak kavramıştı. Zayıf vücuduna göre geniş kalçaları çok güzel görünüyordu. Onun üstüne uzun kollu, yine dar bir gömlek giymişti. Göğüsleri düğmelerini kopartacak kadar gömleğini zorluyordu.
Verdiğim suyu kana kana içti. Kapıyı kapatıp klimayı açtım. Kocasının sefere çıktığını, evde yalnız sıkıldığını ve dışarı çıktığını anlattı. Konuşurken yeşil gözleri boxer şortumdan kabaran yarağıma takılıp duruyordu. Bunu fark ettiğimden bacaklarımı daha da açtım. Dudakları o kadar güzel hareket ediyordu ki ısırmamak için zor duruyordum.
“Yalnızlık zor değil mi?” diye sordum.
“Hem de çok zor. Ama kocam evde olduğu zaman çok da bir şey fark etmiyor. Oturup akşam 10’a kadar maç izliyor, sonra da yatıyor. İnan tek başıma oturup TV izliyorum. Çok sıkıldım aslında.” Dedi.
“Ya senin kocanı da anlamak mümkün değil. Benim senin gibi güzel bir karım olsa sabaha kadar istese otururum. Bir dediğini iki etmem” dedim.
Ona açılmak istiyordum ama cesaret edemiyordum. Aksi bir karşılık almak ortalığı çok karıştırırdı. Bir de türbanlı olduğundan daha önce sadece tokalaşabildiğim bir kadındı. Bu lafla bir kapı açmaya çalışıyordum. Aldığım cevap bana fırsat yarattı.
“Valla benim de senin gibi kocam olsa, aynen bir dediğini iki etmem. Kuzenim gerçekten çok şanslı. Benim gibi 16 yaşında mal gibi bir adama verilmedi. Türbana sokulmadı. Kıskanmıyorum desem yalan olur.”
“Teşekkür ederim. Beni beğenmen çok hoşuma gitti. Ya bir şey söylicem ama kızmayacaksın.”
“Söz kızmam söyle lütfen” dedi.
“İşin aslı ben seni ilk tanıdığım günden beri çok beğeniyorum. Daha önce seni tanısam, seninle evlenmeyi çok isterdim. Ama kısmet böyleymiş demek.” dedim.
Verdiği cevap beni şok etmişti;
“Kısmet derken çok mu geç?” dedi.
“Nasıl yani? Evliyim, bir de çocuğum var” dedim.
Oturduğu koltuktan kalkıp yanıma geldi. Elini yanağıma koyup;
“Ben sana benimle evlen demiyorum. Ama benimde cinselliğe ihtiyacım var. Senden kocam olmadığı zamanlarda bana kocalık yapmanı istiyorum.” Dedi.
Hayretten ağzım açık kalmıştı. Gözlerine kitlenip donmuştum. Şok’u üzerinden atıp ayağa kalkarak hızla etli dudaklarına yumuldum. Deli gibi öpüşüyordu. Dilini ağzımda gezdiriyordu. İmrenerek baktığım kalçalarını avuçlamaya, diğer elimle de göğüslerini okşamaya başladım. Şimdiden inleme başlamıştı.
Boynunu yalarken göğüslerini gömleğinden kurtardım. Sütyenini hızla yukarı sıyırdım. İnanın süt gibi beyaz, kavun büyüklüğünde, dimdik, zeytin gibi uçları irileşmiş muhteşem göğüsleri vardı. Rahat 10 dakika göğüslerini yaladım. Beyza duruşundan farklı bir tavırla şortumdan dışarı çıkan yarağımı okşamaya başlamıştı. Daha sonra arkasına dolandım. Yaslanma hayalini kurduğum kalçalarına yarağımı yaslayarak boynunu yalamayı ve göğüslerini sıkmayı sürdürdüm. Başındaki örtüyü çıkartmak istedi, izin vermedim.
Seninle başında örtüyle sevişmek istiyorum dedim.
Aşağı doğru çömelerek eteğini yukarı doğru sıyırdım. İnanılmaz bir şey olmuştu. Beyza’nın altında külot yoktu. Bembeyaz, muhteşem bir kalça gözlerimin önündeydi. Ellerimle usulca okşadım. Eğilmesini istedim. Eğilince üzerinde tüy bile olmayan fıstığı açıldı. İştahla yalamaya başladım. Mis gibi kokuyordu. Dilimi kah amında, kah açılmamış göt değinde gezdirdim. Beyza bayılacak gibi inliyor, yarağımı tutmaya çalışıyordu. Hemen sırtımı yere koyarak uzandım. Önce bir süre yüzüme oturdu, sonra 69 pozisyonu aldı. Yarağımı öyle bir iştahla yalamaya başladı ki, anlatamam. Gırtlağına kadar ağzına dipliyor, çıkartıyor, dilini üzerinde gezdiriyor, daşaklarımı somuruyordu. Beyza’dan hiç beklemediğim bir muameleydi ama korkunç zevk alıyordum. Bızırığını yalarken, am suyu ve tükürükle ıslanmış küçük göt deliğine parmağımı sokmaya başladım. İlkin irkildi. Belli ki daha önce hiç ellenmemişti. Sonra kendini bıraktı. Yarağımı daha bir iştahla yalayışından, hoşuna gittiği anlaşılıyordu. Götüne soktuğum parmakların sayısı üç olmuş Beyza daha da şevke gelmişti.
İnlemeleri odayı kaplayan Beyza, aniden dönerek dudaklarıma yapıştı. Üzerime yerleşip yarağımı içine aldı. Derin bir ohhhh çeken Beyza’nın gözleri kaymıştı. “İçime boşalabilirsin, benim çocuğum olmuyor” diyen Beyza hızla üzerimde zıplamaya başladı. Bacakları kasıldı, titreyerek boşalıyordu. Bende dayanamadan içine boşaldım.
Beyza üzerimde yığılıp kalmış, yanaklarıma küçük öpücükler konduruyordu. İlginç olan yarağım sertliğinden hiçbir şey kaybetmemişti. Beyza’yı üzerimden indirip yere yatırdım. Bacaklarını diz altından bükerek kollarımla kavrayıp, şeftalisini havaya doğru kaldırarak içine dipledim. Başındaki örtü biraz sıyrılmış, saçının saçakları alnına dökülmüştü. Yüzü kıpkırmızı yarı baygın gibi bir durumdaydı. Konuşmuyor sadece inliyordu. Kulağına eğilip, arkasına girmek istediğimi söyledim. Başını sallayarak onayladı.
Yattığı yerden kaldırarak koltuğa yaslayıp domalttım. Muhteşem kalçası şimdi tam önümdeydi. Belini içe doğru kırmış, kalçasını havaya doğru dikmişti. Hızla amına girdim. Pompalarken göt deliğine tekrar parmaklarımı sokmaya başladım. Götü artık kıvamına gelmişti. Amından çıkarttığım yarağımı göt deliğine dayadım. Biraz gerilmişti, rahat olmasını söyledim. Yarağımı ilk ittirmemde 5-6 cm girmişti. Ayyy diye bir çığlık atan Beyza, hadi gir artık dedi. Yarağımı yavaş yavaş dibine kadar soktum. Daracık göt deliği yarağımı sarmış, sıkıyordu. Başındaki örtüyü tutarak hızlanmaya başladım. Beyza artık zevkten çığlık atıyordu. Ben döllerimi Beyza’nın arka deliğine boşaltana kadar en az iki defa daha boşalmıştı.
Boşaldıktan sonra birlikte duş aldık. Yarağım inmek bilmiyordu. Duş kabininin içinde domaltarak bir posta daha siktim Beyza’yı. Banyodan çıktığımızda artık ikimizde bitmiştik. Beyza hayatından hiç böyle bir zevk yaşamadığını itiraf etti. Bende çok zevk almıştım. Ağustos ayından beri hemen hemen her hafta Beyza ile bir gün sevişiyoruz. Ben aramasam Beyza arıyor, nerde kaldın kocacım diye. Ve inanın her sevişmemiz ilk sevişmemiz gibi şehvetli geçiyor. Hele türbanlının tadı bir başka oluyor…"

Bakire Türbanlı Artık Özgür

Bakire Türbanlı Artık Özgür: "Selam hakan ben ankaradan.muhasebeciyim.lkısa ve öz gececeğim yaşadıklarımı.işimizin gereği bir çok kez kısa seyehatlerde bulunuyor ve misafirlerimiz oluyordu.yine böyle bir kış günü

muhasebe hesaplarını tuttuğumuz marketin gelir beyannemasi gelmesi gerekiyordu fakat gelmedi.bende tlf açtım ve bu gun içerisinde gelmesi gerektiğini belirttim.ve göndereceklerini söylediler.aradan 2 saat kadar gecmemiştiki kapı sesiyle irkildim.açtığımda kapıyı kapalı ve oldukça güzel bir kız belirdi.nezaketren buyur ettim içeri.sıcak bir çay ikram ettim ve gecikmenin vereceği zararlardan söz ettimadı seren di.21 yaşındaydı.muhabbeti koyulaştırdık baya.ben ise böle biri karşısında aşırı tahrik omuştum.çunku harşka vucudu vardı.bunu pardesusunun üzerinden hissedebiliyordum.masanın altından elimi aletimde gezdiriyordum.açtım alttan resmen okjşamaya başladım aletimi ona bakarak.o kalkması gerektiğini söyledi.ama aklım onda kalmıştı.o kadar çok azmıştımki aletim demir gibi olmuştu.kalkarken lavaboyu sordu.göstewrdim ve girdi içeri.kapının kilidi yoktu.bi çılgınlık yapmaktan ise korkuyordum.butun kariyerim ve işlerim mahvolabilirdi bi şey anlarsa.ama kalkmışa söz dinletemedim ve girdim içeri.aynaya bakıyordu makyuajını tazeliyordu.ne demek oluyor nu dedi.bende bişey demek değil deyim arkasından sarıldım.kalkan aletimi arkasına dayadım ve memelerine sarıldım hemen.çırpınıyordu.bağırıyordu ama ben çoktan kapamıştım tum kapıları ve duymaları imkansızdı.pardesunu çıkarmaya çalışıyordum.ama o yalvarıyordu kızım ben diyordu ama dinleyen kim.pardesusunu alttan kaldırdım beyaz kilotu ile beraber karşımdaydı o harika götü.onuda indirdim aşağı.artık götü önumdeydi.aletimi çıkardım ve dayadım arkasına.niyetim sokmak değildi.tahrik omasını istiyordum birazcık.ama olmuyordu.çevirdim kendime.kaçmasının mumkun olmnadığını söyledim ama o hala ağlıyordu.kilotunu tekrar giydirdim.ve pardesusunu çıkardım.içinde meğer bir etek daha varmış ve bir bady.önce badisini çıkardım zorlayarak.sonra sütyeninin üzerinden memelrini okşadım.elimi ise amında

gezdiriyordum.arada parmak atıyordum kilotunun kıyısından.eğildim ve kilotunun kıyısından amcığını yalamaya başladım.o kadar temiz ve bakımlıydıki böylseine inanamadım.yalamaya dewam ettim.amcığı sulanıyordu ama o hala ağlıyordu.kilotunu çıkarmadan dewam ettim yalamaya deliğini.ve alewtimi yavaş ça çıkardım pantolonumdan ve eğilmesini ve yalamasını söyledim.yapmadı.zorla eğdim başını.ve verdim ağzına.aldı ve emdi.o emdikçe iyice kalkıyordu aletim.ağzı yapış yapış olmuştu.artık sokma zamanım gelmişti.iyice kalktı aletim ve amına sokmak istiyordum.kilotu hala üzerindeydi.eline al dedim.

--hayır

__al dedim

__yapma

__ al şunu hadi

__ pe pe peki

___al eline ve aletimi kilotunun kıyısından amını n dudakları arasında sürt.

___olmaz yapma bunu ben kızım.

___son kez diyorum dedim

___tamam diye ürkek bi sesle aldı eline aletimi.yumuşacıktı elleri.usulca ve ürkekçe aldı eline aletimi ve kilotununn üzerine bastırdı.içine sok dedim aletimi.tamam dedi.ve aletim artık amcığıyla buluşmuştu.sıcacık ve ıp ıslaktı.dudaklarının arasında sürt dedim tekrar.artık karşı koyacak gücü kalmamıştı.onuda yaptı.hızlı bir hamleyle iki elimle ellerini duvara dayadım.ve amının dudaklarında oplan aletimi yavaşça içine kaydırdım.hepsi bir anda girivermişti.o kadar ıslanmıştıki amcığı zorlanmadan alıvermişti 19 cm lik aletimi.gelip gidiyordum amında.hızlı hareket ettikçe o garip sesler çıkarıyorıyordu ve memelri bi o yana bi bu yanba sallanıyordu.aletim amında ellerim memelerinde dudaklarım ise dudaklarım ise boynundaydı.o kapalı ve ağır başlı kız altımdaydı.boşalmak üzereydim.aletimi çıkardım ve eline verdim amının üzerinde tutasrak okşa dedim.ve bir iki okşadıktan sonra sular seller gibi amcığınja boşaltmıştım tum menilerimi.ve menilerim amından akan kıp kırmızı kana karışmıştı.o gün iki defada arkadan siktim onu.ve 6 senedirde sikiyorum o artık benim karım olmuştu.dayanamadım.vicdanım sızkladı.çokta güzel bi kızdı.istettim annemlerden verdiler sağolsunlar."